Mastercare® Back-A-Traction je jedinečný trakčný systém,ktorý bol vyvinutý vo Švédsku a vyrábaný je od roku 1987.

Mastercare ®  - Švédsky systém starostlivosti o chrbticu, sa používa na prevenciu a rehabilitáciu chrbta, šije, ramien a problémy s kolenom.

U.S. Patent NO.4867143

svedska trakcna lavica mastercare

APPKA PRE VÁS:

Seniorsos

 

SLUŽBY PRE VÁS:

Seniorservis

 

Domáci majster

 

 

 

 

Doktor pre vašu chrbticu

Tento pocit asi pozná každý z nás. Často ani nevieme čo v takom prípade máme robiť, siahame po liekoch proti bolesti, chodíme po lekároch (a nie zriedka zbytočne). Pritom pomoc je jednoduchá-treba si udržiavať chrbticu v dobrej koncícii a využívať pritom gravitáciu.Netopiere asi bolesť chrbtice nepoznajú... Málokto však vie, že svojej chrbtici môžeme pomôcť aj doma.Treba totiž odstrániť príčinu a nie bolesť.Ako na to? Stačí využiť to čo máte úplne zadarmo-gravitáciu a jedinečný švédsky patent trakčnú lavicu Mastercare.Tým, že pôsobí liečebne pri prebiehajúcich problémoch, pôsobí takisto aj preventívne. I napriek tomu, že ide o vysoko profesionálny výrobok, dovoliť si ho môžu mnohí. Hlavne jeho "mladšiu sestru"-Mastercare Mini.

Urobte sami niečo pre zdravie vášho chrbta! A robte to každý deň.
Robte to doma. Na inverznej lavici Mastercare.Nejde o žiaden zázrak. Len o logické využitie gravitácie vo váš prospech.

DAJTE PREDNOSŤ PREVENCII PRED LIEČBOU!

Je všeobecne známe, že liečiť je zložitejšie ako predchádzať.

Príčinou bolestívých stavov je neustála kompresia stavcov na medzistavcové platničky.

Trakčná lavica sa používa na prevenciu a rehabilitáciu chrbta, šije, ramien, pomáha pri ischiase, problémoch s krvným obehom,a problémoch s kolenami a kĺbmi všeobecne a počas aplikácie znižuje bolesť kĺbov.Pomáha redukovať stres .

Trakčná lavica má nezanedbateľné účinky pri predchádzaní a aj liečbe zlých návykov držania tela u mládeže a liečby skolióz všetkých stupňov.

Preventívne pôsobí tým, že pri cvičení podporuje prirodzený metabolizmus platničiek, podporuje premazávanie chrupaviek a prekysličuje mozog.

Je použiteľná v mnohých oblastiach každodenného života-domácnosti, rehabilitačné a masážne salóny, fitness centrá, hotely, nemocnice, polikliniky, kúpele, športové kluby a dokonca aj pre managerov vo firmách.

V oblasti medicíny je vhodná pre ortopedov, fyzioterapeutov, masérov a chiropraktikov.

Mastercare classic dovoľuje polohovanie a cvičenie tak na chrbte, ako aj na bruchu.

 

Účinok trakčnej lavice bol dokonca popísaný aj v knihe

MECHANICALLY ASSISTED MANUAL TECHNIQUES-DISTRACTION PROCEDURES

(výňatok z knihy, na str.244)

 

Účinok trakčnej lavice bol podložený aj tromi (prvá, druhá, tretia) nezávislými štúdiami (EN).Kompletná štúdia je aj tu na stiahnutie.

K lavici sa vyjadrili mnohé švédske osobnosti (EN).Sú tam nasledovné vyjadrenia:Medical, Companies, Sport voices, Private voices, Mastercare Mini.

 

Lavica Mastercare bola v minulosti (1992-1993) vyrábaná aj na Slovensku.

Lavica Mastercare je známa aj za hranicami Európy (hlavne v USA) a ako taká, nemá čo sa týka funkčnosti a príslušenstva konkurenciu (pokiaľ porovnávame porovnateľné s porovnateľným...).

Ťažko teda porovnávať trakčnú lavicu za 250 € s lavicou Mastercare...špičkový výrobok sa dá porovnať len so špičkovým výrobkom.

 

Že zlý stav chrbtice dokáže bolesťami potrápiť celé telo, sa presvedčte sami.Každá blokáda chrbtice má svoje periférne miesta na ľudskom tele, ktoré svojou bolesťou a aj zníženou funkčnosťou (napr. vnútorných orgánov) ovplyvňuje.

Vyberte si myšou miesto zablokovaného stavca, následne sa vám ukáže, periférna oblasť ovplyvnená blokádou.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

My nezastupujeme výrobky ale výrobcu.V tom je rozdiel oproti iným predajcom, ktorí ponúkajú rôzne druhy trakčných lavíc, avšak bez obchodného zázemia výrobcu , bez príslušenstva a zodpovedajúceho servisu.Nami ponúkané výrobky vydržia podstatne viac než zákonom danú záručnú dobu-sú určené pre každodenné profesionálne použitie.

Leták Mastercare: